עיצוב משרדים
עיצוב בתים פרטיים
עיצוב מטבחים
עיצוב חדרי אמבטיה
עיצוב חנויות
עיצוב אולמות אירועים
עיצוב עמדות מכירה
גלריה

התמחות החברה

play4, play, media control, audio

עיצוב משרדים


עיצוב משרדים כולל חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר והתייחסות נפרדת אל כל האלמנטים במרחב: דלת הכניסה, דלפק הקבלה, פתרונות אחסון, חדרי ישיבות, מטבחון, האווירה ששואפים לשדר ללקוחות ולעובדים ועוד. כל חלק כזה מקבל בדיוק אדריכלים התייחסות נפרדת אך מתחבר לחלקי המשרד האחרים במראה הרמוני וזורם התורם לתחושה הנעימה במקום.

תהליך העבודה של דיוק אדריכלים כולל מיפוי מדויק של צרכי הלקוח, כך שאין פשרות מצדכם ואין ציות עיוור לטרנדים שנראים טוב מעל דפי המגזין אך לא הולמים את המשרד שלכם הלכה למעשה. השירות המקיף כולל התאמה אישית לצרכי העסק עד לעיצוב מושלם, שמשקף את חזון המשרד וייעודו והופך אותו לחלל שנעים לשהות בו במשך יום עבודה שלכם.

שום פרטי אינו שולי ושום פינה לא נותרת ללא מענה עיצובי אשר משלים את הנעשה סביבו ועומד בפני עצמו – כסאות, שולחנות, פריטים דקורטיביים, ריהוט משרדי ועוד, כל אלו מתחברים יחד לכדי מרחב המשרת את השוהים בו וגורם לתחושת השתייכות וגאווה בקרב העובדים.

משרד מעוצב חיוני גם על-מנת להותיר רושם חיובי על אורחים המגיעים לבקר בו. לכן, דיוק אופטיקס היא החברה המתאימה ביותר לעיצוב משרד בעל נוכחות, שתגרום למי שמבקר בו לזכור אותו לחיוב.
 

פנו עוד היום לדיוק אדריכלים ותיהנו משדרוג המשרד שלכם עם מראה ייחודי התורם למיתוג שלכם כעסק, משפיע על העובדים ועושה רושם יוקרתי וחסר פשרות על המבקרים בו. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך עד לתוצאה המושלמת ולמשרד יפהפה.

 
 
 
 
 

עיצוב משרדים יכול להיות אתגר לא קטן, משום שחללי עבודה צריכים למלא כמה תפקידים בו זמנית ועיצוב משרדים איכותי צריך לענות בד-בבד על כולם ולספק מענה הן לצרכי המשרד והעובדים והן לאורחים המגיעים מבחוץ, קולגות שמגיעים לישיבות וכדומה.

לחברת דיוק אדריכלים ניסיון של למעלה מ 40 שנה בעיצוב פרויקטים מכל הסוגים, במגזר הפרטי והעסק. הניסיון שלנו מביא אותנו לעצב משרדים בתהליך מוקפד, הלוקח בחשבון את הצרכים השונים של המשרד ומאפשר לו ליהנות ממראה אסתטי לצד פרקטיות ונוחות.
 
 

יצירת קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call

072-33-80-709

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

dyok1@barak.net.il

מלאו פרטיכם ונשמח
לעמוד לשירותכם בהקדם:

דיוק אדריכלים

072-33-80-709

תחומי התמחות:

פרוייקטים:

מעל 40 שנות ניסיון של נראות מדהימה וביצוע מושלם!

dyok1@barak.net.il

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter