עיצוב אולמות אירועים

הבעיה היא שנדמה שאנשים "כבר ראו הכול" בתחום של עיצוב אולמות אירועים. בעלי אולמות חשים לפעמים כי אין להם יותר במה להפתיע ולחדש ושהעיצוב השגרתי של האולם שלהם מספיק כדי לרצות את הלקוחות המגיעים לראות את המקום ואת האורחים שלהם ביום הגדול.

דיוק אדריכלים מוכיחה שההיפך הוא הנכון, עם עיצוב אולמות אירועים ששם לעצמו למטרה להיות מושלם. לדיוק אדריכלים ניסיון מוכח של למעלה מ 40 שנה בעיצוב אולמות יוקרה ואולמות אירועים מכל הסוגים והגדלים, כמו גם עיצוב חנויות, משרדים, בתים ועוד. לכן, זוהי החברה הנכונה ביותר לבחור בה לעיצוב אולם האירועים שלכם.

עיצוב אולמות אירועים עם טעם של עוד
אולמות אירועים הם חלל יחסית גדול וזה נלקח בחשבון בעבודת העיצוב. המרחב מאפשר גם מרחב עבודה מצד אחד, מצד שני יש לשמור על אחידות יחסית לאורך כל האולם. כל זאת תוך שימוש באלמנטים מסורתיים כגון נברשות ומפות, לצד אלמנטים מודרניים כמו תאורה ומרקן. דיוק אדריכלים עיצבה במהלך שנות עבודה אולמות אירועים מכל הסוגים ולפיכך יש לה את היכולת המיוחדת לשלב בין המסורתי והמוכר לחדש והלא שגרתי וכך ליצור בסופו של דבר אולם אירועים מרהיב.
 
play4, play, media control, audio

עיצוב אולמות אירועים


העיצוב של אולם האירועים נעשה על-ידי אפיון של דיוק אדריכלים אל מול בעל האולם.

כדי להבין טוב יותר כיצד הוא צריך להיות מעוצב, חשוב להבין מי קהל היעד, מי בדרך כלל מגיע לחגוג באולם, מה התשלום פר מנה וכדומה. כל אלו משתלבים אל תוך העיצוב וגורמים לחוגגים לחוש בנוח יותר, במרחב מותאם.

 
 
 
 
 
 

עיצוב אולמות אירועים בשנות ה 2000
כשאנשים מגיעים לאולם אירועים, הם מצפים שירשימו אותם ובגדול. הימים של אולמות אירועים בעלי מראה פשוט וצנוע, המעיד גם על המחיר והאיכות הנמוכים, חלפו מן העולם.

כיום, גם אולמות אירועים פשוטים ולא יקרים מתהדרים בעיצוב מיוחד ומודרני, העושה שימוש בכל האלמנטים הטרנדיים של עולם עיצוב הפנים. על אחת כמה וכמה אולמות יוקרתיים מאוד, שם העיצוב אפילו מרהיב עוד יותר והם מאכלסים אירועים של קהל המצפה לעיצוב לא פחות ממדהים.
 
עיצוב משרדים
עיצוב בתים פרטיים
עיצוב מטבחים
עיצוב חדרי אמבטיה
עיצוב חנויות
עיצוב אולמות אירועים
עיצוב עמדות מכירה
גלריה

התמחות החברה

 

יצירת קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call

072-33-80-709

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

dyok1@barak.net.il

מלאו פרטיכם ונשמח
לעמוד לשירותכם בהקדם:

דיוק אדריכלים

072-33-80-709

תחומי התמחות:

פרוייקטים:

מעל 40 שנות ניסיון של נראות מדהימה וביצוע מושלם!

dyok1@barak.net.il

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter